Jak szybko schudnąć w ciągu tygodnia o 7 kilogramów w domu?

Nadwaga nie jest problemem jednego dnia, ale wszyscy chcemy się jej bardzo szybko pozbyć. A gdyby można było to zrobić w 7 dni? Bardzo ciekawe pytanie.

woda na odchudzanie w tydzień za 7 kg

Picie diety przez tydzień

Opowiemy Ci o jednej z najbardziej sztywnych diet. Jest to dość proste i polega na codziennym reżimie picia. Najważniejszą rzeczą w takiej diecie jest czysta woda. Oprócz tego wolno spożywać tylko litr płynnej żywności (świeże soki, niskotłuszczowe produkty mleczne, buliony warzywne). Stosując taką dietę odczujesz ciągłe uczucie głodu. Dla ciała nie jest zrównoważony i nieprzydatny.

Dieta białkowa, aby schudnąć w tydzień

Popularność tej diety jest dość duża. Nie potrzebujesz dodatkowej wiedzy ani specjalnego menu. W ciągu tygodnia możesz korzystać z:

1 jajko na śniadanie; 100g gotowanego mięsa drobiowego (bez skóry) na obiad; szklanka jogurtu na obiad.

Wadą takiej diety są problemy ze stolcem. A wszystko dlatego, że w diecie brakuje błonnika. Taka dieta nie może być stosowana u osób z chorobami nerek. Choroba może się pogorszyć (z powodu dużej ilości białka).

Dieta na kefirze i kaszy gryczanej

Aby wynik takiej diety był maksymalny i schudnąć o oczekiwanych 7 kilogramów, możesz spróbować jeść tylko kaszę gryczaną. Gotujemy zarówno bez cukru, jak i bez soli oraz używamy z kefirem. Norma na dzień to:

3 porcje kaszy gryczanej; nieograniczona ilość kefiru.

W pierwszych dniach po zakończeniu takiej diety nie należy przestawiać się na bardzo tłuste i ciężkie potrawy. Konieczne jest stopniowe dodawanie do diety dużej ilości owoców, świeżych warzyw i dietetycznego mięsa.

Co jeszcze wziąć pod uwagę

Zawsze powinieneś rozumieć, że każda dieta wiąże się z dużym obciążeniem organizmu. Bardzo nagła utrata wagi może być szkodliwa dla zdrowia. Często zdarza się, że po zaprzestaniu diety nasz organizm rekompensuje wszelkie straty. Decydując się na dietę niskokaloryczną weź pod uwagę wszystkie fakty. Jeśli to możliwe, lepiej wybrać odpowiednią karmę. Rozsądna aktywność fizyczna, uprawianie sportu również przyczyniają się do utraty zbędnych kilogramów. Ale jeśli już zdecydowałeś się na taką dietę (chcesz szybko schudnąć), nie zapomnij o kompleksach witaminowych. Przyjmuj je równolegle, rekompensują (częściowo) brak istotnych dla zdrowia elementów.